Tom Cruise vo filme Top Gun: Maverick

Tom Cruise vo filme Top Gun: Maverick je skúsený pilot stíhačky, ktorý prichádza v rámci špeciálnej misie vycvičiť skupinu absolventov.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Trailer

Doctor Strange od Marvelu príde do kín už čoskoro a odhalí tajomstvá multiverza. Bude nadväzovať na príbehu dielu vydavný v roku 2016.

The Ice Age Adventures of Buck Wild

Nové dobrodružstvá Bucka Wilda v animovanéj sérií Doba Ľadová budú pokračovať v Janáry 2022 na Disney+. Pozrite si trailer s ukážkami známych postavičiek.

Katastrofická sci-fi novinka - Moonfall

Neznáma sila zmení orbitu Mesiaca a planéta Zem zažíva katastrofu. Sci-fi Moonfall z prostredia vesmíru si môžete pozrieť vo februári 2022 aj v kinách IMAX.

Spider-man: No Way Home v decembri

Ďalšie pokračovanie série Spider-mana si fanúšikovia budú môcť pozrieť už čoskoro. Zaujíma vás trailer?

House of Gucci - Príbeh o talianskej módnej značke

Taliansku módnu značku určite poznáte. Viete však celý príbeh? Scenár podľa knihy, ktorý zachytáva 3 desaťročia rodiny Gucci.

8 Bit Christmas

Herec Neil Patrick Harris si zahrá vo vianočnom filme na Hbo Max, ktorý sa odohráva v Chicagu okolo 1980. Pozriete si túto humornú komédiu?

Známy dátum vydania pokračovania filmu Dune

Filmu Dune (Duna) sa podarilo zarobiť len za jeden víkend 41 miliónov dolárov. Druhé pokračovanie, ktoré dokončí knižný príbeh je podľa náznakov a informácií už potvrdené.

Tom Hanks vo filme Finch

V Novembri tohto roka by sme sa mohli dočkať post-apokalyptickéj novinky, v ktoréj si zahrá populárny herec Tom Hanks. O čom bude jeho cesta sa pravdepodobne čoskoro viac dozvieme.

Trailer 2. série Zaklínača od Netflixu

Už v Decembri tohto roku sa môžeme tešiť na pokračovanie strhujúceho príbehu o Geraltovy a Ciri, ktorý napĺňajú svoj osud. Ak ste ešte nevideli prvú sériu, rozhodne máte čas tak učiniť.