The Ice Age Adventures of Buck Wild

Nové dobrodružstvá Bucka Wilda v animovanéj sérií Doba Ľadová budú pokračovať v Janáry 2022 na Disney+. Pozrite si trailer s ukážkami známych postavičiek.

Katastrofická sci-fi novinka - Moonfall

Neznáma sila zmení orbitu Mesiaca a planéta Zem zažíva katastrofu. Sci-fi Moonfall z prostredia vesmíru si môžete pozrieť vo februári 2022 aj v kinách IMAX.

Spider-man: No Way Home v decembri

Ďalšie pokračovanie série Spider-mana si fanúšikovia budú môcť pozrieť už čoskoro. Zaujíma vás trailer?

House of Gucci - Príbeh o talianskej módnej značke

Taliansku módnu značku určite poznáte. Viete však celý príbeh? Scenár podľa knihy, ktorý zachytáva 3 desaťročia rodiny Gucci.

8 Bit Christmas

Herec Neil Patrick Harris si zahrá vo vianočnom filme na Hbo Max, ktorý sa odohráva v Chicagu okolo 1980. Pozriete si túto humornú komédiu?

Známy dátum vydania pokračovania filmu Dune

Filmu Dune (Duna) sa podarilo zarobiť len za jeden víkend 41 miliónov dolárov. Druhé pokračovanie, ktoré dokončí knižný príbeh je podľa náznakov a informácií už potvrdené.

Tom Hanks vo filme Finch

V Novembri tohto roka by sme sa mohli dočkať post-apokalyptickéj novinky, v ktoréj si zahrá populárny herec Tom Hanks. O čom bude jeho cesta sa pravdepodobne čoskoro viac dozvieme.

Trailer 2. série Zaklínača od Netflixu

Už v Decembri tohto roku sa môžeme tešiť na pokračovanie strhujúceho príbehu o Geraltovy a Ciri, ktorý napĺňajú svoj osud. Ak ste ešte nevideli prvú sériu, rozhodne máte čas tak učiniť.

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Po dlhšom čakaní sme sa konečne dočkali. Konečne tu máme dátum vydania seriálu o Zaklínačovy (Nightmare of the Wolf), ktorý však nebude v klasickéj filmovéj podobne ako tomu bolo pri prvom vydaní o Netflixu.

Marvel - Eternals oficiálny trailer

Už tento rok sa môžeme tešiť na 26. film od Marvelu, ktorý sa bude volať Eternals a ide o udalosť po End Game. Premiéra je stanovená na 5. Novembra 2021 a dnes si môžete pozrieť oficiálny trailer.