Tom Hanks vo filme Finch

V Novembri tohto roka by sme sa mohli dočkať post-apokalyptickéj novinky, v ktoréj si zahrá populárny herec Tom Hanks. O čom bude jeho cesta sa pravdepodobne čoskoro viac dozvieme.

Trailer 2. série Zaklínača od Netflixu

Už v Decembri tohto roku sa môžeme tešiť na pokračovanie strhujúceho príbehu o Geraltovy a Ciri, ktorý napĺňajú svoj osud. Ak ste ešte nevideli prvú sériu, rozhodne máte čas tak učiniť.

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Po dlhšom čakaní sme sa konečne dočkali. Konečne tu máme dátum vydania seriálu o Zaklínačovy (Nightmare of the Wolf), ktorý však nebude v klasickéj filmovéj podobne ako tomu bolo pri prvom vydaní o Netflixu.

Marvel - Eternals oficiálny trailer

Už tento rok sa môžeme tešiť na 26. film od Marvelu, ktorý sa bude volať Eternals a ide o udalosť po End Game. Premiéra je stanovená na 5. Novembra 2021 a dnes si môžete pozrieť oficiálny trailer.

Návrat seriálu Priatelia s pôvodnymi hercami

Jeden z najpopulárnejších sitkomov sa vracia na obrazovky. Priatelia sa ukážu v špeciálnej časti všetci spolu a môžeme sa tešiť na klasickú zábavu. Epizóda bude odvysielaná na HBO Max.

Novinkový súhrn #1

Pozrime sa na súrhn zaujímavostí zo sveta filmov za posledné obdobie. Dôležitou udalosťou bolo odovzdávanie Oscarov ale fanúšikovia sa opať môžu tešiť na nové filmy, ktoré sa čoskoro dostanu do kín.

Netflix dráma The Serpent vám ukáže krimy zo 70. rokov

Aprílová novinka na Netflixe s názvom The Serpent zobrazuje snímky založené na skutočných udalostiach zo 70. rokov, krimi a dráma, ktorá zobrazuje sériového vraha.

Ohlásený film Resident Evil podľa hernéj predlohy

Ak ste hrali prvé dva diely hororovéj hry Resident Evil, tak sa môžete tešiť na filmovú adaptáciu, ktorá preberie aj hlavné postavy. Na vydanie sa môžme tešiť tento rok.

Zack Snyder’s Justice League v neočakávanom debute

Režisérska verzia Justice League od Zacka Snydersa sa omylom vysielala o 10 dní skôr na HBO Max ako je očakávané, 18. Marca. Aký bol vlastne dôvod?

Shrek 4K sa dostane znova do kín

Pamätáte si kedy ste videli prvú časť obľúbeného animovaného seriálu Shrek? Tento rok si ho môžete pripomenúť v 4k nakoľko sa jedná o 20. výročie.