Deadpool 3 bude mládeži neprístupný

Po zmenách na úrovni biznisu, kedy spoločnosť Disney odkúpila 20th Century Fox sa začali vynárať pochybnosti o tom, či sa dočkáme ďalšieho pokračovania akčnej sci-fi série Deadpool. Červený superrhdina, ktorého ztvárňuje herec Ryan Reynolds do tohto prostredia jednoducho zapadol.

Diváci si doteraz mohli pozrieť dohromady 2 diely, ktoré sa vyznačovali unikátnym humorom, ktorý však obsahoval prvky, ktoré sú podľa hodnotení nie práve pre mladého diváka. Prvé zmienky o Deadpool 3 naznačujú, že tomu nebude inak. Univerzálne hodnotie (R) označuje filmy, ktoré môže sledovať divák mladší ako 17 rokov len spolu s dospelou osobou. Týmto Deadpool práve vyníka na scéne medzi ďalšími marvelovkami.

Režisér Kevin Fiege však oznámil prvé správy. Film by mal podľa všetkého v budúcnosti výjsť a svojím štýlom bude podobný predošlým dvom titulom avšak s novým príbehom, ktorý zasiahne hlavnú postavu. Ďalšou správou však je, že Ryan je vyťažený a aktuálne len obdržal prvú verziu scenára. Tento rok sa bohužiaľ ešte nezačne natáčať a tak môžme očakávať vydanie až v roku 2022 – 2023. Dovtedy si však môžu diváci pozrieť iné nadchádzajúce marvelovky ako napríklad sériu Secret Invasion.