Rok 2021 v znamení filmov na Netflixe

Zdalo sa vám niekedy, že na Netflixe v daný týždeň nepribudlo nič nové? Rozhodne tomu tak nebude v roku 2021. S publikom o veľkosti 193 miliónov divákov Netflix tvrdí, že bude vydávať nové filmy (Originals) každý týždeň.

Divák sa tak môže tešiť na skvelé filmové obsadenie, kde nebudú chýbať Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Amy Adams a ďalší. Vydanie určitých titulov sa súčasne oneskorilo ale určite sa dočkáme. Bolo tomu tak napríklad pri hororovom seriály Stranger Things.

Za zmienku stojí rozhodne aj film Red Notice. Jedná sa o akčnú komédiu z Ameriky, ktorú režíruje Rawson Marshall Thrurber. Dwayne ako agent Interpolu pôjde po najhľadanejšom zlodejovi umenia. Čo sa stane, keď sa im skrížia cesty? Táto snímka rozhodne zaújme aj svojím rozpočtom, ktorý dosahuje 200 miliónov dolárov.

Zo zoznamu môžeme spomenuť akčné filmy - Army of the Dead, Awake, Kate, hororové – Fear Street Trilogy, There’s Someone Inside Your house, thriller Beckett či romantické filmy ako Kissing Both 3, Love Hard a ďalšie. Netflix nezabudne ani na ďalšie kategórie ako sú hudobné filmy, tituly pre rodiny či zábavné komédie, Double Bad či Bad Trip.

Aj iné ďalšie budú rozhodne stáť za pozretie. Streamovacia platforma sa môže chváliť miliónmi pozretí, kde medzi najpopulárnejšie patria Extraction, Spenser Confidential, Enola Holmes a ďalšie.>