Zack Snyder’s Justice League v neočakávanom debute

Po troch rokoch od klasickéj verzie Justice League, ktorú mohli fanúšikovia vidieť v kínách prichádza režisérka verzia (Director's cut), ktorá nesie meno aj v samotnom názve, Zack Snyder’s Justice League. Nebudú samozrejme chýbať Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg, Aquaman či Flash, ktorý sa snažia zachrániť svet pred Steppenwolfom.

Tvorbu tejto verzie sprevádzali rôzne problémy. Či už to boli zmeny v scenári či osobné rodinné problémy režiséria. Avšak v Máji 2020 bolo vydanie potvrdené pričom sa Justice League odvysiela na HBO Max a náklady na úpravy, efekty a dokončenie boli odhadom 70 miliónov. Pôvodný plán bol taktiež vydávať niekoľko častí ale nakoniec sa dočkáme plnéj 4-hodinovéj verzie.

Prekvapený boli však diváci, ktorý si platia HBO a chceli si pozrieť animák Tom a Jerry. Namiesto toho sa im spustila táto novinka. Správy sa rýchlo rozšírili a tak sa niektorým ľuďom podarilo vidieť Zack Snyder’s Justice League vopred. Síce sa film zastavil na 1:51h ale pri správom zastavení a opätovnom spustení sa dalo pokračovať.