November na Netflixe (2021)

Vybrali sme zaujímavé filmové a seriálové novinky na Netflixem ktoré vychádzajú v Novembri 2021. Počas chladných dní sa večer rozhodne nebudete nudiť.

Fanúšikovia seriálu Narcos sa dočkajú pokračovania v podobe 3. série.

Yara

Triler, ktorý vás vtiahne do deja vyšetrovania zmiznutého 13-ročného dievčaťa.

Love Hard

Dievča, ktoré nemá šťastie na lásku vyskúša zoznamovaciu appku. Čo sa však stane, keď zistí, že profil bol vymyslený? Počas vianočných sviatkov sa teda rozhodne spoznať reálnu osobu, s ktorou si písala.

Extinct

Zábavný animovaný seriál, kde sa "Chlpáčikovia" v tvare donutov prenesú z roku 1985 to moderného Šanghaja.

Bruised

Bývala MMA zápasníčka sa po rokoch vráti bojovať, po tom, čo sa do jej života vráti jej syn.

Arcane

Animovaný seriál od tvorcov League of Legends.

Lords of Scam

Dokument o tom, ako sa podvodníci obohatili na emisných kvótach z EU.

Total Recall

Aj keď má továrenský pracovník Quaid (Colin Farrell) krásnu manželku (Kate Beckinsale), ktorú miluje, výlet do mysle mu pripadá ako perfektný útek od frustrujúceho života –implantovanie ilúzie života super špióna môže byť presne to, čo potrebuje. Ale keď sa proces, zvrtne, Quaid sa stane hladaným mužom, možno práve preto, že to nie je ilúzia. Quaid, ktorý je na úteku pred políciou – ktorú riadi kancelár Cohaagen (Bryan Cranston), vodca "slobodného" sveta – sa spojí s povstaleckou bojovníčkou (Jessica Biel), aby našiel hlavu ilegálneho odboja (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Línia medzi fantáziou a realitou začína miznúť a osud jeho sveta visí na vlásku, keď Quaid objaví svoju skutočnú identitu, svoju pravú lásku a svoj skutočný osud...

Vánoční rande mého táty

Od chvíle, kdy jeho manželka zemřela, se David snaží vyjít se svou dospívající dcerou Jules. Ta se cítí sklíčená a nepochopená, a on stále více bezmocný a osamělý. Aby našla pro svého otce partnerku a pro sebe někoho, s kým si může promluvit, vytvoří Jules pro Davida online profily na seznamkách. Věci najednou naberou spád, protože ačkoliv kandidátek je dostatek, žádná nesplňuje Davidova... a Julesina očekávání. Změní se všechno s příchodem Vánoc? Zábavný a povzbudivý příběh v báječné vánoční atmosféře!

Rodina Addamsovcov 2

Gomézovi a Morticii sa narodí nový potomok, fúzatý chlapček menom Pubert. Dve staršie deti ho však nemajú radi, žiarlia na neho a niekoľko krát sa ho dokonca pokúsia zabiť. Addams a Morticia sa preto rozhodnú najať opatrovateľku Debbie. Nevedia, že Debbie je Čierna vdova, sériová vrahyňa, ktorá sa zameriava na starých mládencov, ktorých vo svadobnú noc zavraždí, aby získala ich majetok. Najnovšou obeťou, ktorú si vyhliadla, sa má stať strýko Fester...

Prci, prci, prcičky: Stretávka

Áno, to vtedy na strednej a vysokej škole s partiou kamošov, v ktorej sa nachádzal Jim, Oz, Kevin, Finch a Stifler boli super časy. Opíjanie sa na párty a klátiť kadejakú sexi babu je nenávratne preč. Tridsiatka na krku a veľa problémov. Predovšetkým Jim, ktorý je stále s Michelle a má trochu problémy s tým, že je z neho otec a tak nejako nevie, čo si počať. Rozhodne nebude radami šetriť Jimov otec. Chystá sa školský zraz, kde sa všetci zídu a spoločne zaspomínajú na staré časy, kedy to vtedy bolo jednoduchšie.

Pětihvězdičkové Vánoce

Je čas Vánoc a Rachel Carterová právě dostala svůj první dárek - získala vysněnou práci marketingové ředitelky. Horlivě se snaží udělat dojem na svého šéfa, Adriana Blackstonea, který si vybudoval svou pověst na kvalitě svého řemesla, ale nyní je generálním ředitelem společnosti Blackstone Historical Renovations. Právě dostali šanci podat nabídku na rekonstrukci historické vily v Toskánsku, kterou vlastní pařížský podnikatel Richard Bouchard. Richard navštíví Spojené státy těsně před vánočními svátky, kdy Adrian uspořádá setkání v resortu Mount Lafayette Grand Resort, který je jeho vrcholným úspěchem. Když Rachel vytvoří působivé krátké marketingové video, vyberou ji do týmu, který má doprovázet Adriana na cestě do resortu spolu s Diane, architektkou a Adrianovou majetnický expřítelkyní, která se ho snaží získat zpět. Sněhová bouře postupuje a uvězní Rachel a Adriana v resortu. Budou mít čas pouze na práci nebo existuje i šance na lásku?

Robin není myš

Červenka vychovaná myškami začne pátrat po svých kořenech a vydá se na odvážnou cestu za sebepoznáním.

21 Jump Street

V akčnej komédii s názvom 21 Jump Street sa Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) pevne rozhodli, že hodia problémy z mladosti za hlavu. Pripoja sa k polícii a k jej tajnej jednotke Jump Street. Obaja vyzerajú dosť mlado a tak využijú svoj vzhľad a v utajení pracujú na miestnej strednej škole. Schmidt a Jenko vymenia zbrane a odznaky za školské tašky, riskujú svoje životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový gang. Neskôr zisťujú, že stredná škola sa od doby, kedy ju pred pár rokmi navštevovali, vôbec nezmenila - a ani jeden nečaká, že budú musieť čeliť hrôze, že sú opäť teenagermi a všetkým tým problémom, o ktorých si myslia, že ich majú už dávno za sebou.

R jako rodina

Příběh typické americké rodinky. Táta Frank Murphy je vystresovaný čtyřicátník, který má rád párky obalený ve slanině a nadává na všechny a na všechno, jeho žena Sue je strarostlivá matka tří jejich dětí a společně žijí neobyčejný život americké střední třídy na začátku sedmdesátých let. V době, kdy se dalo pít pivo na veřejnosti, v době, kde jste mohli kouřit i u doktora v čekárně, v době, kdy všichni lidi s německým jménem byli považováni za nácky.

SAS: Zrození Černé labutě

Je ze speciálních jednotek a vyrazil si s přítelkyní z Londýna do Paříže. Když ale vlak ovládnou nemilosrdní ozbrojení žoldáci, musí rychle do akce.

Tím tvrdší je pád

Psanec Nat Love zjistí, že jeho úhlavního nepřítele Rufuse Bucka propustili z vězení, a tak svolá svoji partičku, aby Rufuse vystopovali a pomstili se mu.

Narcos: Mexico

Skutočný príbeh vzostupu kartelu v meste Guadalajara a zrod vojny proti drogám v Mexiku osemdesiatych rokov.

Neutečieš

Devätnásťročná Jay sa po príjemnej chvíľke na zadnom sedadle auta so sympatickým mladíkom ocitne zviazaná v opustenej továrni a tento mladík ju z diaľky pozoruje. Čaká na chvíľu, kedy sa objavia démoni. Na chvíľu, kedy to pre neho celé skončí a pre ňu naopak začne. Nekonečná nočná mora. Tieto až príliš reálne prízraky sú súčasťou prekliatia, ktoré si jeho obeti predávajú prostredníctvom sexu ako štafetový kolík. A pre Jay pôvodne sľubný večer nakoniec skončí tím najhorším možným spôsobom. Jej milenec ju uprostred ulice vyhodí zviazanú a polonahú z auta. A navyše od neho prevzala kliatbu spojenú s prenasledovaním a útokmi prízrakov, ktoré s ňou budú od tej chvíle na každom kroku. Jej život sa zmení na nekonečný a všadeprítomný strach, pred ktorým nemá kam uniknúť. Jay sa svojich zjavení môže zbaviť jedine tak, že ich predá niekomu ďalšiemu. Podarí sa jej uniknúť?

Big Mouth

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy.